Podvodné půjčky

Již jednou jsme Vás zde varovali před podvodnými půjčkami a znovu se nám hromadí dotazy a žádosti o pomoc, když byli naši čtenáři podvedeni.

Uvádíme zde jeden z posledních případů (zveřejníme pouze křestní jméno abychom nenarušili soukromí našeho čtenáře, který se na nás s důvěrou obrátil). Pan Marek nám napsal:

Dobrý večer, prosím Vás mám takový problém, podepsal jsem smlouvu na nebankovní půjčku, ve smlouvě je psáno, že do 2 pracovních dnů mi peníze vyplatí na můj bankovní účet, ale nestalo se tak a je to už 7 dnů. Telefon mi nikdo nebere a nejhorší je to, že po mě chtěli při podepsání smlouvy 11.200,- o které se bojím, že jsem přišel, prostě se s nimi nemůžu spojit a proto nevím co se děje, prosím napište mi nebo zavolejte co mám dělat, moc Vám děkuji.

Naše odpověď panu Markovi:

Vážený pane …,
neuvedl jste společnost, od které jste si půjčku zamýšlel pořídit ani podrobnosti smlouvy, ale z toho co píšete se zdá, že se skutečně jedná o podvod. Společnost, pokud reálně existuje a nejedná se o podvodníka jednotlivce, Vám zřejmě půjčku vůbec poskytnout nechtěla. Seriózní poskytovatelé půjček nežádají po svých klientech žádné platby či peníze v hotovosti předem.

V tomto případě Vám doporučujeme na nic nečekat, vzít veškeré podklady jako je smlouva o půjčce, informace o internetových stránkách, kde jste na tyto podvodníky narazil nebo noviny, kde jste inzerát o poskytnutí půjčky nalezl a veškeré další možné důkazy a vydat se na policii oznámit toto podvodné jednání.

Můžete bližší informace také zaslat nám abychom na našem portále zveřejnili, na koho si dát v oblasti poskytování půjček pozor.

Přejeme Vám aby se tato nepříjemná situace, pokud možno, vyřešila ve Váš prospěch.

S pozdravem,
tým Bankéřka.cz

Celý článek

bankovní online půjčky,půjčka,půjčky online

Bankovní online půjčky

Půjčky online už nejsou pouze specifikem nebankovních společností, ale nabízí je i klasické bankovní domy. Bankovní online půjčka představuje nejlepší volbu mezi půjčkami na trhu, jelikož v sobě spojuje solidnost a jistotu bankovních úvěrů se snadnou dostupností a rychlostí nebankovních půjček.

  • Expres půjčka od GE Money Bank

Patří mezi bankovní online půjčky, které nabízí nízký úrok i RPSN, snadnou dostupnost, rychlost a mnoho dalších výhod. Půjčku je možné sjednat po internetu prostřednictvím internetových stránek GE Money Bank. Tímto způsobem si můžete půjčit od 30 000 do 600 000 korun. Navíc k této stávající půjčce si můžete půjčit další peníze díky službě doplnění půjčky. A samozřejmostí je možnost pojištění půjčky proti neschopnosti splácet.

Podmínky získání půjčky:
– věk nad 18 let,
– trvalé bydliště na území ČR,
– stálý zdroj příjmů,
– běžný účet u GE Money Bank (možné sjednat zároveň s půjčkou zdarma),
– telefon domů či do zaměstnání,
– při žádosti nad 300 tisíc korun je nutná účast spolužadatele,
– u půjček nad 200 tisíc korun, v případě společného jmění manželů musí být partner uveden jako spolužadatel.

Nutné doklady:
– platný občanský průkaz,
– druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list),
– dva telefonní kontakty (domů a do zaměstnání),
– potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele nebo živnostenský list či koncesní listinu a daňové přiznání za minulé období, důchodci předloží důchodový výměr,
– doklad pro ověření kontaktní adresy (vyúčtování za nájem, SIPO apod. na adresu žadatele).

Celý článek

online půjčka,půjčka,půjčky,rychlá online půjčka

Poradíme, jak si vybrat rychlou online půjčku

Poradíme, jak si vybrat rychlou online půjčku

 

Vybrat si v dnešní době půjčku nemusí být zase až tak nic složitého, nebo extrémně náročného. Stačí pouze vědět, podle čeho tu správnou vybírat a na co se zaměřit. A jelikož v posledních letech má mnoho lidí problémy spojené hlavně s tím, že velmi špatně vyjdou se svou výplatou, je tím produktem, který si popíšeme, rychlá půjčka, kterou naleznete zde. Ta je na trhu sice jenom několik let, ale za tu dobu už si získala ohromné množství spokojených klientů. A to je ukázka, že je tím pravým produktem i pro vás.

Důležitý je nízký úrok

Tím nejdůležitějším, na co bychom měli hledět, je určitě úrok, popřípadě i další případné poplatky. Vše dohromady nám ukazuje, nakolik je konkrétní půjčka výhodná. Čím nižší sazby, tím pro nás samozřejmě lépe. A právě tento segment může v mnoha ohledech dominovat, protože řada poskytovatelů nabídne možnost první půjčky zdarma. To znamená, že kolik si půjčíme, tolik také vrátíme. Nedáme tak ani o korunu navíc. Jedná se tak o nejvýhodnější půjčku na trhu, kterou můžeme mít.

Zajímejte se i o rychlost vyřízení

Dalším důležitým parametrem je také rychlost vyřízení. U něho určitě nemusíme dodávat, že čím je vše hotovo rychleji, tím pro nás lépe. Zatímco klasické banky schválí naši žádost do několika dní a klasické nebankovní půjčky do druhého dne, mikropůjčky jsou opět o kus dále. A to proto, že výjimkou v tomto segmentu není schválení do několika minut. A to vše samozřejmě z pohodlí domova, bez nutnosti osobních schůzek nebo složitého papírování. Pokud na peníze opravdu spěcháte, je tato cesta logicky nejlepší volbou, jakou jenom můžete zvolit.

Myslete i na podmínky získání

Především kolem nich se točí to, zda půjčku dostanete, nebo nikoliv. Proto je dobré sledovat je ještě před samotnou žádostí. Nejjednodušší možnost získání peněz dnes nabídne půjčka bez doložení příjmů na této stránce. Unikátní úvěrový produkt, u kterého není problémem, že jste bez příjmu, nebo i bez zaměstnání. Stejně tak u ní často nehraje roli vaše minulost, protože není nahlíženo do registrů. A tak jedinými podmínkami může být plnoletost a tuzemské státní občanství. A protože takové podmínky dnes splní skutečně téměř každý, je jasné, jak ideální půjčka vypadá v tomto ohledu. Už dávno totiž neplatí, že by poskytovatelé úvěrů museli mít nesplnitelné podmínky.

Je důležité, kolik potřebujete

Neméně důležitým kritériem výběru je samozřejmě i to, kolik nám může vybraná nebankovní společnost nabídnout. Zde samozřejmě hledáme takové možnosti, které by vyhovovaly našim potřebám. Klasikou v rámci daného segmentu jsou částky v rozmezí 500 – 10 000 korun českých, což ale neznamená, že nejsou lepší varianty. Jsou totiž poskytovatelé, u kterých je možné půjčit si i 20 000 Kč. A to se stále ještě držíme v segmentu mikropůjček. Můžeme tak řešit nejenom menší finanční problémy, ale i ty větší.

Hleďte na splatnost

Spolu s částkou je dobré sledovat také termín splatnosti. Ty nejdelší možnosti se dnes pohybují v rozmezí 30 – 45 kalendářních dní. Ačkoliv to může být málo, nabízejí dnes společnosti možnost prodlužování. A to buď v omezené, nebo neomezené míře. I to je důležité kritérium správného výběru, a to samozřejmě ve chvíli, kdy peníze potřebujete na delší dobu, a klasická půjčka není vzhledem k podmínkám produktem, který byste chtěli využívat.

Na závěr samozřejmě doplníme i důležité informace o tom, že vybírat je vhodné hlavně z prověřených společností, které jsou spojeny také s férovými a transparentními podmínkami, rovným přístupem, nebo také s kodexem odpovědného půjčování. I to ovlivňuje fakt, zda si půjčujete skutečně správně, nebo nikoliv. V daném segmentu je totiž i řada podvodníků, kterým je dobré se vyhnout.

Pozn. redakce: Jedná se o reklamní PR článek na téma Půjčky.

Celý článek

online platby,platební karty

Online placení na internetu jako fenomén dnešní doby

Internetových obchodů přibývá, vše se přizpůsobuje rozmanitým nárokům občanů. Není tedy divu, že nyní je mnohem jednodušší vybrat si cokoliv z pohodlí domova. Internet již dávno prostoupil do každé domácnosti a nejeden občan v České republice s ním dokáže pracovat.

Každý si totiž určitě rád něco zakoupí přes internetový obchod – bývá to levnější, zákazníci se nemusí probírat všemožným zbožím v supermarketech a vše je ihned při ruce. Placení pomocí internetu se jednoduše stává čím dál oblíbenějším. Také metod, pomocí kterých tak lze činit, přibývá.

Převod z účtu a placení kartou online

U většiny internetových obchodů převažuje placení převodem z účtu. Je to jednoduché, bezpečné a snadno ověřitelné pomocí variabilních symbolů. Jakmile prodejce zaznamená platbu, srovná platební údaje a variabilní symbol, který uvedete a zašle požadované zboží.

Nejvíce rozšířený způsob je převod z účtu pomocí internetového bankovnictví, například Servis24 u České spořitelny (www.servis24.cz). Tato platební metoda vyžaduje jednu věc a tou je samozřejmě nutnost mít u dané banky zřízený osobní nebo spořicí účet. Tento systém je velmi bezpečný a přináší jen malá rizika.

Platba kartou online je o něco rizikovější, ale také mnohem jednodušší a rychlejší. Pokud vlastníte určité typy karet, jako je Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro, můžete platit platební kartou na internetu zcela bez problémů. Nejprve je však třeba nastavit limity, které zaručí, že při případném zneužití , karty nebudou odcizeny všechny peníze na účtu.

Důležité je vždy vybírat webové stránky a e-shopy, kterým důvěřujete, abyste měli jistotu, že jsou peníze v bezpečí. Pokud nemáte k dispozici platební kartu, je možné využít také systémů pracujících s hotovostí, takový příklad naleznete například zde.

Pozn. redakce: Jedná se o reklamní PR článek na téma Online platby a Kreditní karty.

Celý článek

kreditní karta,online půjčka,půjčka,půjčky

mince půjčky

Novodobé finanční možnosti

S postupem dnešní moderní doby neustále přibývá nových a snadnějších způsobů, jak využívat finance při každodenních činnostech. S rozmachem internetu souvisí i rychlý vývoj možností využití peněz a také pohodlnosti veškerých finančních procesů. Především ve třech oblastech je toto znatelné – v internetovém bankovnictví, nákupech spotřebitelského zboží a využívání online služeb.

Bankovnictví

V oblasti bankovnictví je možné sledovat především dvě důležité věci – online banking a platbu kartou online. Online banking nám již delší dobu umožňuje provádět transakce z pohodlí domova a mít přehled o svých financích kdykoli to potřebujeme. Není proto divu, že většina z nás tohoto nástroje využívá. Oproti tomu platba kartou přes internet je pro mnohé stále poněkud ožehavé téma, jelikož působí nedůvěryhodně, ba dokonce nebezpečně. Především proto, že všechny údaje potřebné k provedení platby stojí na samotné kartě. Přesto jsou karty proti rizikům zajištěny a je-li karta používána podle pravidel, pak se spotřebitelé nemusí obávat více, než když platí kartou v obchodě. O radách pro bezpečné placení přes internet se můžete dočíst například zde.

Spotřebitelské zboží

Dalším benefitem spojeným s vzrůstající rolí internetu v našich životech je možnost nákupu zboží přes internet. Populární je především nákup oblečení a bot, ale možných artiklů k zakoupení neustále přibývá. Nemusíme například už chodit ani do supermarketu, ale celý nákup si místo toho zajistit prostřednictvím internetu. Také dovolené si Češi čím dál tím častěji nejenom vybírají, ale i nakupují prostřednictvím internetu.

Služby online

Poskytování služeb je jedním z nejzajímavějších procesů souvisejících s rozmachem internetu. Můžeme objednat květiny pro blízké, či rovnou snídani do postele nebo si nechat namíchat vlastní müsli. Díky internetu se daří i poskytovatelům nebankovních půjček. S růstem využívání internetu spotřebiteli neustále roste počet těchto poskytovatelů a existuje jich proto na internetu nepřeberné množství. Proces získání peněz je velmi snadný a rychlý, jak se můžete přesvědčit například zde. Snadnost a rychlost je ostatně tím hlavním důvodem, proč jsou služby na internetu obecně využívány.

Pozn. redakce: Jedná se o reklamní PR článek na téma Bankovnictví a Online půjček.

Celý článek

Náš tým

Náš tým pro Vás sleduje nepřehledný trh kde se obejvují stále nové půjčky, úvěry a finanční produkty. Přináší Vám cenné informace a tipy jak vybrat tu spávnou půjčku a jak s ní zacházezt.

Náš cíl

Pomoci Vám zorientovat se v nabídce půjček a doporučit Vám ty nejlepší, to je náš cíl. Uvítáme vaše požadavky, připomínky a žádosti o radu. Jsme tu pro Vás.

Expansia 2005 – 2020