Bankovní online půjčky

Půjčky online už nejsou pouze specifikem nebankovních společností, ale nabízí je i klasické bankovní domy. Bankovní online půjčka představuje nejlepší volbu mezi půjčkami na trhu, jelikož v sobě spojuje solidnost a jistotu bankovních úvěrů se snadnou dostupností a rychlostí nebankovních půjček.

  • Expres půjčka od GE Money Bank

Patří mezi bankovní online půjčky, které nabízí nízký úrok i RPSN, snadnou dostupnost, rychlost a mnoho dalších výhod. Půjčku je možné sjednat po internetu prostřednictvím internetových stránek GE Money Bank. Tímto způsobem si můžete půjčit od 30 000 do 600 000 korun. Navíc k této stávající půjčce si můžete půjčit další peníze díky službě doplnění půjčky. A samozřejmostí je možnost pojištění půjčky proti neschopnosti splácet.

Podmínky získání půjčky:
– věk nad 18 let,
– trvalé bydliště na území ČR,
– stálý zdroj příjmů,
– běžný účet u GE Money Bank (možné sjednat zároveň s půjčkou zdarma),
– telefon domů či do zaměstnání,
– při žádosti nad 300 tisíc korun je nutná účast spolužadatele,
– u půjček nad 200 tisíc korun, v případě společného jmění manželů musí být partner uveden jako spolužadatel.

Nutné doklady:
– platný občanský průkaz,
– druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list),
– dva telefonní kontakty (domů a do zaměstnání),
– potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele nebo živnostenský list či koncesní listinu a daňové přiznání za minulé období, důchodci předloží důchodový výměr,
– doklad pro ověření kontaktní adresy (vyúčtování za nájem, SIPO apod. na adresu žadatele).

Štítky:, ,

Trackback from your site.

Náš tým

Náš tým pro Vás sleduje nepřehledný trh kde se obejvují stále nové půjčky, úvěry a finanční produkty. Přináší Vám cenné informace a tipy jak vybrat tu spávnou půjčku a jak s ní zacházezt.

Náš cíl

Pomoci Vám zorientovat se v nabídce půjček a doporučit Vám ty nejlepší, to je náš cíl. Uvítáme vaše požadavky, připomínky a žádosti o radu. Jsme tu pro Vás.

Expansia 2005 – 2020