Podvodné půjčky

Již jednou jsme Vás zde varovali před podvodnými půjčkami a znovu se nám hromadí dotazy a žádosti o pomoc, když byli naši čtenáři podvedeni.

Uvádíme zde jeden z posledních případů (zveřejníme pouze křestní jméno abychom nenarušili soukromí našeho čtenáře, který se na nás s důvěrou obrátil). Pan Marek nám napsal:

Dobrý večer, prosím Vás mám takový problém, podepsal jsem smlouvu na nebankovní půjčku, ve smlouvě je psáno, že do 2 pracovních dnů mi peníze vyplatí na můj bankovní účet, ale nestalo se tak a je to už 7 dnů. Telefon mi nikdo nebere a nejhorší je to, že po mě chtěli při podepsání smlouvy 11.200,- o které se bojím, že jsem přišel, prostě se s nimi nemůžu spojit a proto nevím co se děje, prosím napište mi nebo zavolejte co mám dělat, moc Vám děkuji.

Naše odpověď panu Markovi:

Vážený pane …,
neuvedl jste společnost, od které jste si půjčku zamýšlel pořídit ani podrobnosti smlouvy, ale z toho co píšete se zdá, že se skutečně jedná o podvod. Společnost, pokud reálně existuje a nejedná se o podvodníka jednotlivce, Vám zřejmě půjčku vůbec poskytnout nechtěla. Seriózní poskytovatelé půjček nežádají po svých klientech žádné platby či peníze v hotovosti předem.

V tomto případě Vám doporučujeme na nic nečekat, vzít veškeré podklady jako je smlouva o půjčce, informace o internetových stránkách, kde jste na tyto podvodníky narazil nebo noviny, kde jste inzerát o poskytnutí půjčky nalezl a veškeré další možné důkazy a vydat se na policii oznámit toto podvodné jednání.

Můžete bližší informace také zaslat nám abychom na našem portále zveřejnili, na koho si dát v oblasti poskytování půjček pozor.

Přejeme Vám aby se tato nepříjemná situace, pokud možno, vyřešila ve Váš prospěch.

S pozdravem,
tým Bankéřka.cz

Trackback from your site.

Náš tým

Náš tým pro Vás sleduje nepřehledný trh kde se obejvují stále nové půjčky, úvěry a finanční produkty. Přináší Vám cenné informace a tipy jak vybrat tu spávnou půjčku a jak s ní zacházezt.

Náš cíl

Pomoci Vám zorientovat se v nabídce půjček a doporučit Vám ty nejlepší, to je náš cíl. Uvítáme vaše požadavky, připomínky a žádosti o radu. Jsme tu pro Vás.

Expansia 2005 – 2020