Půjčky bez nahlédnutí do registru

  • Je možné získat půjčku bez nahlédnutí do registru?

Ano je.
Půjčky bez nahlédnutí do registru nabízí společnosti, které nejsou účastníky bankovního registru. Půjčku bez nahlédnutí do registru tedy poskytují většinou nebankovní společnosti.

O půjčku bez registru můžete požádat bud osobní návštěvou příslušné finanční společnosti nebo využít mnohé z nabídek na internetu nebo přes telefon.

Půjčky bez nahlédnutí do registru jsou rizikem pro společnosti

Jelikož společnosti nabízející půjčky bez registru svými službami, poskytovanými téměř každému, značně riskují, kompenzují si svá rizika o řády vyššími úroky. Mohou také využít tzv. roční směnku – za splacení půjčky ručíte směnkou v hodnotě celého vašeho majetku. U nejvyšších půjček i nebankovní společnosti požadují ručení nemovitostí či ručitele.

Půjčky bez nahlédnutí do registru jsou rizikem i pro klienty

Pakliže uvažujete o půjčce u některé nebankovní společnosti, je třeba prověřit si i jednotlivé společnosti. Můžete tak učinit v diskuzích, na internetu skrze stránky věnované podvodným finančním společnostem a jednotlivcům nabízejícím rychlé půjčky.

Dále je třeba přečíst si pečlivě podmínky půjčky uvedené v písemné smlouvě, případně je projednat s právníkem a to vždy ještě před podpisem smlouvy. Nedejte se zastrašit naléhavostí k rychlému podpisu z jakéhokoliv důvodu, např. ztráta nějaké výhody, vyšší úrok, konec nebo časově zvýhodněné domnělé akce, apod.

Štítky:,

Trackback from your site.

Náš tým

Náš tým pro Vás sleduje nepřehledný trh kde se obejvují stále nové půjčky, úvěry a finanční produkty. Přináší Vám cenné informace a tipy jak vybrat tu spávnou půjčku a jak s ní zacházezt.

Náš cíl

Pomoci Vám zorientovat se v nabídce půjček a doporučit Vám ty nejlepší, to je náš cíl. Uvítáme vaše požadavky, připomínky a žádosti o radu. Jsme tu pro Vás.

Expansia 2005 – 2020