Půjčky bez nahlížení do registru

Půjčky bez nahlížení do registru jsou půjčkami, které poskytují především nebankovní instituce. Registrem je myšlen registr dlužníků SOLUS, který eviduje osoby, které neplní své finanční závazky.

Půjčky bez nahlížení do registru bývají často nevýhodně nastavené a ve většině případů je zde požadavek ručit nemovitostí. Nemovitosti takto zastavené pak jsou mnohdy předmětem exekuce. K tomu vedou tvrdě nastavené sankce za opoždění splátek apod., které dlužník již není schopen ze svých příjmů uhradit. Ve většině případů právě toto bývá i cílem společnosti, která takové půjčky poskytuje. Dávejte proto zvláště velký pozor při čerpaní takových půjček, hlavně si důkladně pročtěte všechny smlouvy a obchodní podmínky.

Nazapomeňte, že i od již podepsané smlouvy o půjčce můžete do 14 dnů odstoupit. Říká to zákon o spotřebitelském úvěru. Budete však muset samozřejmě vrátit všechny půjčené peníze, proto si raději doma ještě jednou v klidu celou smlouvu včetně příloh pročtěte. V případě, že něčemu nerozumíte, napište nám a my Vám poradíme. Pokud od půjčky odstoupíte, nesmí Vám poskytovatel účtovat žádné sankční poplatky, pouze část úroku za období, kdy jste měli půjčené peníze u sebe.

Štítky:, , , ,

Trackback from your site.

Náš tým

Náš tým pro Vás sleduje nepřehledný trh kde se obejvují stále nové půjčky, úvěry a finanční produkty. Přináší Vám cenné informace a tipy jak vybrat tu spávnou půjčku a jak s ní zacházezt.

Náš cíl

Pomoci Vám zorientovat se v nabídce půjček a doporučit Vám ty nejlepší, to je náš cíl. Uvítáme vaše požadavky, připomínky a žádosti o radu. Jsme tu pro Vás.

Expansia 2005 – 2020